EIB RPG® // Role Playing Game
Özel Röportaj(1) - Eray Ulu Ayelik11
Özel Röportaj(1) - Eray Ulu Ayelik11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB Role Playing Game®

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
EIB'de Dünya Kupası heyecanı başlıyor! --- Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Berk Gördü oldu --- Eskişehirspor Minkara'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Özgür Can'ı getirdi

Özel Röportaj(1) - Eray Ulu

YazarMesaj
KaanTuncaay
Tayfur Havutçu
Tayfur Havutçu
KaanTuncaay

Rep Sistemi : 0

Özel Röportaj(1) - Eray Ulu Empty
MesajKonu: Özel Röportaj(1) - Eray Ulu   Özel Röportaj(1) - Eray Ulu EmptyPaz 01 Haz. 2014, 18:16

Özel Röportaj(1) - Eray Ulu Sota_arveladze_

Merhaba Eray hocam hoşgeldiniz isterseniz başlayalım.

Merhaba başlayabiliriz,buyrun.

Challenge Cup'ta yarı finale çıktınız ve yaptığınız transferlerle rakiplerinize gözdağı verdiniz siz bu kupayı nasıl değerlendiriyorsunuz?
Kupa, takımın son durumunu görmek için oldukça önemliydi. Federasyon tarafından yaptırılan 1 hazırlık maçı vardı ve bu maç ölçüsünde hemen hemen hiçbir şey belli olmuyor. Böyle bir kupanın oluşturulmasından dolayı federasyona teşekkür ediyorum. Kupa da takımın kalitesini gördüm ve herkese de gösterdiğimizi düşünüyorum. Yarı-finale kadar ilerledik ve son dört takım arasında olduğumuzu görmek sevindirici.

Hocam gruptan sadece 1 gol atarak çıktınız bu durum diğer teknik adamların dikkatini çekti ve hakkınızda çok söylemler var siz bu duruma neler söyleyeceksiniz?

Bazı teknik adamlar takımımın olumsuz yönünü görmek istiyorlar tabii. Ama ben olumlu yönden bakıyorum, gol yemedik. Arkamızdan atıp tutan teknik adamlar gruptan çıkamadı, biz ise son dörde kalmayı başardık. Bizi takip etmeye devam etsinler!

Hocam sezon öncesi gündeme damga vuran transferler yaptınız ve takımınızı güçlendirdiniz sizce bu oyuncular yani yeni oyuncular takıma yeterince yararlı oldu mu?
Kulübe ilk geldiğimde takımın kemik bir kadrosu vardı. Kalede İsveç milli takım kalecisi, hücum da Nijerya milli takım oyuncularından Kalu Uche, defans ve ortasaha da ligimizi iyi tanıyan tecrübeli yerli oyuncularımız vardı. Aslında lig için yeterli bir kadroydu, ancak büyük takımlarla başa çıkabilmek için takımı ileri taşıyabilecek oyunculara ihtiyaç var. Bunun için dört büyük takım oyuncularına teklif sunduk ve çoğundan olumlu döndük. Topuz, Bekir, Sezer, Alanzinho, Henrique gibi oyuncular takıma geldi. Tecrübelerinin sahaya yansıdığını düşünüyorum, son dörde kalabilmek tesadüf değildi. Kesinlikle yararlı olduklarını düşünüyorum.

Hocam Arda Koç ile aranızda geçenler ve attığınız son tweetler ortamı iyice gerdi bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Bu şahısla aramızda hiçbir sorun yok iken transfer sınırlaması ile ilgili kulübümüze ve şahsıma karşı sataşmıştı. Kendisi eğer bu şekilde bir düello teklif ediyorsa sonuna kadar hazırım. Federasyonla ilgili konuşulacak konularda kendisinin bu konulara atlaması onun karakterini gösteriyor. Son olarak Beşiktaş kupa şampiyonu oldu, arkadaş 'hazırlık' maçında yendiğimiz Beşiktaş'' olarak tebriğini iletti. Ben çok ilginç buluyorum, lig sonunda da umarım bu şekilde tweetler atabilir.

Hocam Aras Özbiliz ve Barış ile anlaşmışsınız sanırım.Gurbetçi oyuncuları sanırım önem veriyorsunuz.Sizce gurbetçi oyuncuların ülkemize katkıları nelerdir?

Bu konunun tek suçlusu yine EIB Federasyonudur. 5 yabancı kuralı, bizleri gurbetçi oyunculara itiyor hem de yüksek mevlalara. Aras ve Barış'ın kalitelerinden şüphem yok ancak yabancı oyuncu aramamız federasyon tarafından resmen engelleniyor. Benim gibi düşünen teknik adamlar da çoğunlukta diye düşünüyorum. Bu sorunun onlara da sorulması taraftarıyım.

Hocam ligde ilk rakibiniz Elazığspor.Teknik direktörleri sonradan gelmesine rağmen çıktığı ilk maçı kazandı ve gruptan kılpayı çıkamadı.Elazığ deplasmanı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Zor bir deplasman olacak. Ancak ligde üst sıralara oynamak istiyorsak böyle karşılaşmaları sorun etmemeliyiz. Kazanmak için Elazığ'da olacağız.
Hocam bize vakit ayırdığınız için teşekkür ediyoruz.Takımınıza ve size ligde başarılar.Son olarak söylemek istediğiniz bir şeyler var mı?
Ben teşekkür ederim. Son olarak ligdeki diğer ekiplere başarılar diliyorum, güzel bir sezon geçmesi dileğiyle.

Özel Röportaj(1) - Eray Ulu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖZEL FANATİK Röportaj (I) / Alp Atakay
» ÖZEL FANATİK Röportaj (II) / Arda Koç
» ÖZEL FANATİK Röportaj (III) / Alpaslan Mıhlıoğlu
» Eray Ulu
» Eray Ulu - Seçim