EIB RPG® // Role Playing Game
ÖZEL FANATİK Röportaj (III) / Alpaslan Mıhlıoğlu Ayelik11
ÖZEL FANATİK Röportaj (III) / Alpaslan Mıhlıoğlu Ayelik11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB Role Playing Game®

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
EIB'de Dünya Kupası heyecanı başlıyor! --- Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Berk Gördü oldu --- Eskişehirspor Minkara'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Özgür Can'ı getirdi

ÖZEL FANATİK Röportaj (III) / Alpaslan Mıhlıoğlu

YazarMesaj
El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

Rep Sistemi : 2

ÖZEL FANATİK Röportaj (III) / Alpaslan Mıhlıoğlu Empty
MesajKonu: ÖZEL FANATİK Röportaj (III) / Alpaslan Mıhlıoğlu   ÖZEL FANATİK Röportaj (III) / Alpaslan Mıhlıoğlu EmptyCuma 21 Haz. 2013, 18:08

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
Karşıyaka'nın ikinci adamı sportif direktör Alpaslan Mıhlıoğlu, FANATİK'e açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamaların tamamı;
M- Hocam merhabalar. Ligde şampiyonluk kadrosu kuran Karşıyaka'nın sportif direktörü oldunuz. Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi alalım?
MIHLIOĞLU- Merhabalar. Bu benim için büyük bir mutluluk.Hem Karşıyaka hocası Eray Ulu'nun hem de Karşıyaka yönetiminin bana güvenmesi çok hoş.
M- Peki, hedefleriniz neler? Kupada üç maçta bir puan alarak elendiniz ve tek hedef lig kaldı...
MIHLIOĞLU- Kupadan elendiğimiz için hem ben hemde teknik kadro olarak çok üzgünüz. Tek hedefimizin başarıya ulaşması için çalışacağız.
M- Sezon sonuna kadar takımda olacağınız kesinleşti diyebiliriz. Sezon sonunda yine Karşıyaka'mı yoksa yeni bir deneyim mi yaşayacaksınız eski teknik direktörlük mesleğine geri dönüp?
MIHLIOĞLU- Bu tabi ki Teknik Direktörümüz Eray Ulu ve yönetim kuruluna bağlı bir karar.Karşıyaka gerçekten sevdiğim kulüp.Eğer Eray Ulu takımda kalmamı isterse kalırım.
''SEZON SONUNU BEKLESİNLER!!!''
M- Eray Ulu ve Karşıyaka'ya yönelik Hami Duruk, Hakan Gün, Arda Koç, Melikşah Pektaş gibi isimlerin tepkisi oldukça büyük. Bu konular hakkında düşünceleriniz neler?
MIHLIOĞLU- Onlara tek cevabım sezon sonunu beklemeleri olacak.
M- İzmir'de büyük bir çekişme olması bekleniyor. Bucaspor değil de, Göztepe ile Karşıyaka arasında çok büyük bir rekabet var. İlk maç deplasmanda 0-0 berabere sona ermişti. 16. hafta ligin son haftalarına doğru çok kritik bir maç olacak, bu maçın taktiği üzerinde çalıştığınız söyleniyor bazı haber sitelerinde. Cevabınız nedir?
MIHLIOĞLU- Tabi ki bizim için her maç önemli.Fakat doğru Göztepe maçı bir değişiktir.İzmir'in en büyük takımı büyüklüğünü ıspatlayacaktır.Taktik konusunda teknik direktörümüz Eray Ulu en doğru taktiği uygulayacaktır.Benim herhangi bir müdahale yapmam mümkün değil ve uygun olmaz.
M- Sorularımızı cevaplandırdığınız için teşekkürler. Karşıyaka'ya başarılar diliyoruz. İyi akşamlar hocam.
MIHLIOĞLU- Asıl ben size teşekkür ederim.İyi akşamlar. (Yanaktan makas alır.)

ÖZEL FANATİK Röportaj (III) / Alpaslan Mıhlıoğlu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖZEL FANATİK Röportaj (I) / Alp Atakay
» ÖZEL FANATİK Röportaj (II) / Arda Koç
» Alpaslan Mıhlıoğlu
» Özel Röportaj(1) - Eray Ulu
» ÖZEL FANATİK HABER // Türkiye Kupası Değişti! İşte yeni kuralar!