EIB RPG® // Role Playing Game
Ahmet Metekan İlayhan | TR Kupası Değerlendirmesi Ayelik11
Ahmet Metekan İlayhan | TR Kupası Değerlendirmesi Ayelik11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB Role Playing Game®

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
EIB'de Dünya Kupası heyecanı başlıyor! --- Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Berk Gördü oldu --- Eskişehirspor Minkara'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Özgür Can'ı getirdi

Ahmet Metekan İlayhan | TR Kupası Değerlendirmesi

YazarMesaj
Avantiragazzi
Tayfur Havutçu
Tayfur Havutçu
Avantiragazzi

Rep Sistemi : 0

Ahmet Metekan İlayhan | TR Kupası Değerlendirmesi Empty
MesajKonu: Ahmet Metekan İlayhan | TR Kupası Değerlendirmesi   Ahmet Metekan İlayhan | TR Kupası Değerlendirmesi EmptyC.tesi 29 Haz. 2013, 11:42

Muhabir: Öncelikle Merhabalar Hocam. Tebrik ediyoruz. Konyaspor'a tarihindeki ilk Türkiye Kupası'nı kazandırdınız. Neler Hissediyorsunuz?
-Size de merhabalar. Teşekkürler. Oyuncularımı tebrik ediyorum. İyi maç çıkardılar. Görevimin başına gelmekte geç kaldım. Buna rağmen toparlandık ve finale kadar geldik. Sonucunda kupayı aldık mutluyuz. Melikşah Hoca ve ekibine de teşekkürler. Keyifli maç izlettiler. Onları da tebrik ettim.
Muhabir: Peki Hocam bu saatten sonraki vizyonunuz hakkında kısa bir bilgi verebilir misiniz?
-Kupa ve sponsorlardan gelecek olan parayı transferlere yatıracağız. Evet doğrudur kupayı aldık, iyi futbol oynadık ancak gelecek sezon 2 kulvarda mücadele edeceğiz mevcut kadromuz yetersiz. Kiralık vereceğimiz, hatta tamamen göndereceğimiz oyuncular da var. 2 hafta sonra kampa giriyoruz. 2 hazırlık maçı yapacağız. Herkese Teşekkürler...

Ahmet Metekan İlayhan | TR Kupası Değerlendirmesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EIB Kupası'nı kim müzesine götürür?
» Ahmet Metekan İlayhan | Genel Değerlendirme
» Ahmet Fevzi Ögke
» Ahmet Ögke - Seçim
» Türkiye Kupası Primler