EIB RPG® // Role Playing Game
Ahmet Metekan İlayhan | Genel Değerlendirme  Ayelik11
Ahmet Metekan İlayhan | Genel Değerlendirme  Ayelik11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB Role Playing Game®

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
EIB'de Dünya Kupası heyecanı başlıyor! --- Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Berk Gördü oldu --- Eskişehirspor Minkara'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Özgür Can'ı getirdi

Ahmet Metekan İlayhan | Genel Değerlendirme

YazarMesaj
Avantiragazzi
Tayfur Havutçu
Tayfur Havutçu
Avantiragazzi

Rep Sistemi : 0

Ahmet Metekan İlayhan | Genel Değerlendirme  Empty
MesajKonu: Ahmet Metekan İlayhan | Genel Değerlendirme    Ahmet Metekan İlayhan | Genel Değerlendirme  EmptyPaz 23 Haz. 2013, 23:00

Öncelikle Herkese Merhabalar. İlk basın toplantımı daha önce  yapmayı kararlaştırmıştım. İşlerimiz yoğun olduğu için kameralar karşısına çıkacak gücü ve zamanı kendimde bulamadım. Göreve geleli henüz 13 günüm oldu. Ligde yer bulamadık. Mental ve fiziksel eksikliğimizi gidermeye  çalışıyoruz. Ligi şu an takip ediyoruz. Fakat değerlendirmede  bulunmayacağım. Bu ligde yeni sayılırım. Lakin transfer için takip ettiğimiz isimler var. Şimdilik söylemeyeceğim. Kısa süre sonra zaten herşey ortaya çıkacak. Türkiye Kupası'nda bir beraberlik aldık. Açıkçası o gün bırakmayı düşünmüştüm. İstifa dilekçemi bile vermiştim. Yardımcılarım ve futbolcularım bana destek oldular. Samsunspor maçında başlayarak güzel bir seri yakalayıp son olarak  Ankaragücü gibi bir takımı yenerek yarı finale çıktık. Kupada geri kalan maçlarda elimizden geleni yapacağız. Oyuncularıma ve emeği geçen Herkese teşekkürler...

Ahmet Metekan İlayhan | Genel Değerlendirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ahmet Metekan İlayhan
» Ahmet Metekan İlayhan | TR Kupası Değerlendirmesi
» Berkay Kılıçsoy | Genel Değerlendirme
» İbrahim Hami DURUK basın toplantısı (GENEL)
» Ahmet Ögke - Seçim