EIB RPG® // Role Playing Game
Aras Özbiliz'den olay açıklama! Ayelik11
Aras Özbiliz'den olay açıklama! Ayelik11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB Role Playing Game®

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
EIB'de Dünya Kupası heyecanı başlıyor! --- Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Berk Gördü oldu --- Eskişehirspor Minkara'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Özgür Can'ı getirdi

Aras Özbiliz'den olay açıklama!

2 posters
YazarMesaj
Mystique
Editör
Editör
Mystique

Rep Sistemi : 0

Aras Özbiliz'den olay açıklama! Empty
MesajKonu: Aras Özbiliz'den olay açıklama!   Aras Özbiliz'den olay açıklama! EmptyPaz 01 Haz. 2014, 16:31

Aras Özbiliz'den olay açıklama! %C3%B6zbiliz2

Kasımpaşa'nın yeni transferi Aras Özbiliz'in olay açıklamasını FOTOMAÇ ekibi olarak gün yüzüne çıkartıyoruz. Genç futbolcu Rusya'da Kuban Krasnodar forması giyerken Kanal 9'da bir spor programına konuk olmuştu. Kendisine yöneltilen "Kendini Türk olarak mı, Hollandalı olarak mı yoksa Ermeni olarak mı tanımlıyorsun?" sorusuna verdiği cevap ise tüm izleyenleri şok etti:

"Ben Türk değilim. Ermeniyim. Sadece Türkiye'de doğdum. Onun dışında da Hollanda'da büyüdüm ve orada yaşadım."

İşte o yayının bir fotoğrafı:

Spoiler:

Ayrıca Aras Özbiliz tartışmalı bir sürecin ardından milli takım seçiminide Ermenistan'dan yana kullanmıştı. Kasımpaşalı taraftarların bu transfer hakkında ne diyeceği büyük merak konusu oldu.

johnkorey
Tayfur Havutçu
Tayfur Havutçu
johnkorey

Rep Sistemi : 0

Aras Özbiliz'den olay açıklama! Empty
MesajKonu: Geri: Aras Özbiliz'den olay açıklama!   Aras Özbiliz'den olay açıklama! EmptySalı 03 Haz. 2014, 16:45

İyi oynamazsa bu olay çok konuşulur.

Aras Özbiliz'den olay açıklama!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Açıklama