EIB RPG® // Role Playing Game
Alp Atakay Türkiye Kupası Öncesi Basın Toplantısı Ayelik11
Alp Atakay Türkiye Kupası Öncesi Basın Toplantısı Ayelik11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB Role Playing Game®

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
EIB'de Dünya Kupası heyecanı başlıyor! --- Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Berk Gördü oldu --- Eskişehirspor Minkara'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Özgür Can'ı getirdi

Alp Atakay Türkiye Kupası Öncesi Basın Toplantısı

YazarMesaj
Mystique
Editör
Editör
Mystique

Rep Sistemi : 0

Alp Atakay Türkiye Kupası Öncesi Basın Toplantısı Empty
MesajKonu: Alp Atakay Türkiye Kupası Öncesi Basın Toplantısı   Alp Atakay Türkiye Kupası Öncesi Basın Toplantısı EmptySalı 18 Haz. 2013, 13:49

-Herkese iyi günler arkadaşlar, soruları alayım.

Hocam devre arası transfer dönemini nasıl geçirdiniz? Bu süreci anlatır mısınız?

-İlk devre takımın genel olarak durumundan memnun olsamda savunmada aksaklıklar oluyordu. Berat genç bir arkadaşımız, gençliğin heyecanına kapılıp hatalar yapabiliyordu. Tabi zaman geçtikçe o da daha iyi olacak. Yanındaki Burak Akyıldız'da iyi niyetli bir oyuncu fakat düşünmeden hareket ediyordu. İkisinede bu eksiklerini söyledim ve antrenmanda çok sıkı çalışıyorlar. İnşallah daha güçlü dönecekler. Transferlere gelirsek öncelikle 1461 Trabzon'dan stoper Aytaç Ak'ı renklerimize bağladık. Aytaç bu ligi bilen, tecrübeli bir oyuncu. Ondan maksimum verim alacağımıza inancım tam. Bir diğer transfer çalışmamız Bucaspor'la oldu. Takas gerçekleştirdik. Efe Halil ve Dahmane'nin karşılığında Juninho'yu Bucaspor'a sattık. Bana kalırsa makul bir takas oldu. Efe Halil Özarslan'ı uzun bir süredir izliyordum ve bu ligde en beğendiğim genç oyunculardandır. Defansımıza taze kan olacak diyebilirim. Dahmane ise sürpriz oldu açıkçası. Bucaspor teknik patronu Olcaytu Gürkan bana "Hocam Dahmane'yle yollarımızı ayırmayı düşünüyoruz, ne dersin?" dedi. Bende olabileceğini, Dahmane'nin beğendiğim oyunculardan olduğunu söyledim. Juninho'danda istediğimiz verimi alamıyorduk. Bu yüzden böyle bir takas gerçekleştirdik. Juninho için inşallah her şey güzel olur ve yeni kulübünde başarılı olur. Yetenekli bir oyuncuydu ama bizim sistemimize uymadı.

Bu yeni transferlerden sonra dizilişte değişiklik olacak mı?

-Şu an büyük bir değişiklik beklemiyorum. İlk devrenin sonlarına doğru taktiğimiz oturmaya başlamıştı. Genel durumdan memnunum. Dahmane Juninho'dan daha hareketli bir oyuncu olduğu için taktiğimiz daha verimli olabilir. Dahmane ve Nuhiu'dan çok iyi performans bekliyorum.

Hocam Türkiye Kupası kuraları hakkında ne düşünüyorsunuz?

-Zor bir kura çektik. Açık konuşmak gerekirse daha iyi bir kura çekebilirdik. Ama gücümüzü biliyoruz ve hedefimiz önce gruptan lider çıkmak daha sonrada Türkiye Kupası'nda finale kadar yükselip kupayı almak. Bunu yapabilecek güçteyiz ve inşallahta yapacağız. Grup zor olacak ama başarılı olacağımıza inancım tam. Gruptaki diğer takımlarada başarılar diliyorum.

Alp Atakay Türkiye Kupası Öncesi Basın Toplantısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eray Ulu Türkiye Kupası Maç Sonu ( Basın Toplantısı )
» Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Göztepe)
» Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-K.Erciyesspor)
» Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Ç.Rizespor)
» Alp Atakay Maç Öncesi Basın Toplantısı (A.Demirspor-Göztepe)