EIB RPG® // Role Playing Game
Melikşah Pektaş Basın Toplantısı Ayelik11
Melikşah Pektaş Basın Toplantısı Ayelik11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB Role Playing Game®

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
EIB'de Dünya Kupası heyecanı başlıyor! --- Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Berk Gördü oldu --- Eskişehirspor Minkara'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Özgür Can'ı getirdi

Melikşah Pektaş Basın Toplantısı

YazarMesaj
ultrAslan
Tayfur Havutçu
Tayfur Havutçu
ultrAslan

Rep Sistemi : 0

Melikşah Pektaş Basın Toplantısı Empty
MesajKonu: Melikşah Pektaş Basın Toplantısı   Melikşah Pektaş Basın Toplantısı EmptyÇarş. 12 Haz. 2013, 10:01

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
Melikşah Pektaş:Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar ve iyi günler diliyorum.Hemen başlayacağım,sözüm ilk önce kulübümüze bildiri göndermeden transfer sezonunu açan ve alelacele bir şekilde kapatan TFF'ye.Manisaspor'u bu kadar çekemediğinizi belli etmeyin.Bu takım Türkiye'nin lokomotifidir.Takımın gidişatı ve transferlerle ilgili de konuşacağım.Evet bildiğiniz gibi yakın dostum olan Fatih Terim'in kondiyoneri Scott Piri ile 2 ay gibi bir sürede sezon öncesi kampta çalışmıştık.Gayette iyi çalışmışız.Sezona iyi girmek için kondisyon önemlidir.Oyuncularım zımba gibi ve yıldızlar değil formayı hakeden oynayacak.Bunu onlarda biliyor ve ona göre oynuyorlar.Transfer yapamamış olabiliriz ama ilgilendiğimiz 1-2 oyuncu var.Scout ekibimiz sayesinde eksik mevkilere 2 oyuncu bulduk.Bunlar ligimizden ve yaklaşık 300-400 bin euro gibi ciddi bir miktar ayırdık bu topçulara.Sorulara geçelim.

Muhabir Zafer Geçer:Hocam Manisaspor belki de kimsenin beklemediği bir çıkış yakaladı.Bu çıkışta baş rolde olan oyunculardan biride Tolgahan Ulusoy ve kimse ondan bu performansı beklemiyordu.Bu oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
Melikşah Pektaş:Ben tabi ki her oyuncumdan elinden gelenin en iyisini vermesini isterim.Tolgahan'da bunu yaptı.Çok kaliteli,yetenekli bir oyuncu.Biraz şanslı olsa şuan 3 büyüklerde oynayabilirdi.Manisaspor'un üst lige çıkmasında ve Süper Lig'de kupa kovalamasında büyük destek verecek oyunculardan biri.Ancak tabi ki,transfer sezonunda iyi bir teklif gelirse değerlendiririz.Daha fazla uzatmak istemiyorum.İyi günler.

Melikşah Pektaş Basın Toplantısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-K.Erciyesspor)
» Melikşah Pektaş - Seçim
» Melikşah Pektaş, Hakaret ve İftira
» Berkay Minkara basın toplantısı
» Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Göztepe)