EIB RPG® // Role Playing Game
Güntekin Onay'la Birebir (1) Ayelik11
Güntekin Onay'la Birebir (1) Ayelik11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB Role Playing Game®

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
EIB'de Dünya Kupası heyecanı başlıyor! --- Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Berk Gördü oldu --- Eskişehirspor Minkara'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Özgür Can'ı getirdi

Güntekin Onay'la Birebir (1)

2 posters
YazarMesaj
Mystique
Editör
Editör
Mystique

Rep Sistemi : 0

Güntekin Onay'la Birebir (1) Empty
MesajKonu: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:06

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

- Evet herkese iyi akşamlar. Bu akşamki konuğumuz Karşıyaka teknik direktörü Eray Ulu. Hocam hoşgeldiniz.

El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

Rep Sistemi : 2

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:07

-Hoşbulduk Güntekinciğim.
Mystique
Editör
Editör
Mystique

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:10

-Hocam öncelikle biraz takımınızla ilgili konuşalım. Ligde ilk devreyi bitirdik. Bize takımınızı değerlendirebilir misiniz?
El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:12

-Açıkçası beklediğimizin çok çok altında bir Karşıyaka gördük. Lige çok iyi başladığımızı düşünüyorum. Ancak bazı eksiklerimizin olduğunu gördük, liderin 7 puan gerisindeyiz şu an. Hiçbir şey bitmiş olmasa da, ben puan farkını 4 diye görüyorum, çünkü onlarla maçımız var. İkinci devre herkesin çekineceği bir takım olacağız.
Mystique
Editör
Editör
Mystique

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:14

-İlk devrede takımınızda memnun kaldığınız oyuncular kimler, beklediğiniz katkıyı alamadığınız oyuncular kimler? Gerek isim olarak gerek mevkii olarak belirtebilir misiniz?
El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:18

-Bunu belirtmekte bir sakınca olduğunu düşünmüyorum, zaten memnun olmadıklarım kişiler ayrıldı. Ofoedu, Dalmat, Ekigho, Onur, Banahene beğendiğim hücum oyuncularından olurken, kalecimiz Bülent ve sağ bek oyuncumuz Deniz yararlıydı. Onur hücum yönünden iyiydi ancak defansif yönden beklediğim katkıyı alamadığım için göndermek zorunda kaldık. Banahene ise iyi bir oyuncu ancak sürprizlere de açık, bir maç iyi bir maç başka. Böyle oyuncu istemiyorum takımda, her şeyini her zaman verebilecek oyuncularla yola devam etmem gerekiyor, çünkü hedeflerimiz var. Kendisine Bucaspor'da başarılar diliyorum. Defanstaki Koray-Ersin ikilisinden memnun değildim açıkçası, Ersin'i Manisa'ya yolladık, Serdar'ı aldık kiralık olarak. Serdar meselesinde konuşulacak çok şey var, söylenecek. Senin ilerleyen dakikalarda soracağını düşünüyorum zaten şimdi girmeyeyim.
Mystique
Editör
Editör
Mystique

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:23

-Hocam şimdide transferlerinize dönelim. Hareketli bir transfer dönemi geçiriyorsunuz. Takımdan ayrılan isimler oldu, fakat yerlerini doldurmakta gecikmediniz. Serdar Kesimal, Simon Zenke, Abdullah Keseroğlu, Furkan Özçal ve Petteri Forssell ile sözleşme imzaladınız. Bu transferleri teker teker değerlendirebilir misiniz?
El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:29

-Elbette. Öncelikle ilk döneme göre çok daha güçlü bir kadro olduğumuz ortada. Serdar'dan başlarsam, Fenerbahçe gibi bir kulüpte oynamış, Kamil Zayatte'a benzer özellikler içeriyor, sene başında hatırlarsan onuda istemiştik ancak bazı oyunlar oynanmıştı ne yazık ki.... Bu konulara şimdi girmiyorum, Zenke'ye geçelim. Çok güçlü bir oyuncu, Adanaspor'da çok iyi değildi. Banahene ayrıldı, onun yerine iyi bir alternatif olarak aldık Adanaspor'dan. Oyuna sonradan girip hareketlendirecek birisi. Abdullah transferimiz benim en çok beğendiğim transferlerden, sol bek oyuncumuz vardı ancak onun kadar kaliteli bir ismi daha kadromuza kattık, yedeklerimizide iyi oyunculardan seçiyoruz. Kimsenin kadroda garantisi yok. Furkan'a geçeyim, çok çok yetenekli bir isim. Sezon sonunda aramızdan ayrılacak, ancak hedeflerimizi gerçekleştirecek isimlerden olduğuna yürekten inanıyorum. Keza aynı şekilde Forsell'de öyle, çok potansiyelli bir isim. Geçen gün kadro kurarken 4-5-1 düşünmüştüm, ve ortada boşluk vardı. Tam aklımdaki kişiydi o boşluk için, hedefimizi gerçekleştirdiğimiz için mutluyum. Çok iyi bir dönem geçiriyoruz.
Mystique
Editör
Editör
Mystique

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:36

-Evet hocam bende açıkça söylemek gerekirse transfer politikanızı beğenenlerden biriyim. Genç ve kulübünde tam olarak parlayamamış isimleri tercih ediyorsunuz ve iyide verim alıyorsunuz. Furkan ve Forssell transferleri gelecek adına çok önemli bence. Hocam, bunları bir kenara bırakıyorum ve gündemi sarsan olaya geçiyorum. Serdar Kesimal transferi. Serdar'ı 447 bin euro'ya transfer ettiniz ve görüşmeler sırasında sosyal medya üzerinden Arda Koç ile karşılıklı atışmalarınız oldu. Göztepe'nin oyuncuya ihtiyacı olmadığı halde fiyat yükseltmek için girişimlerde bulunduğunu iddaa ettiniz. Bu konuyu bize detaylı bir şekilde anlatır mısınız?
El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:47

-Öncelikle Güntekincim, olayları takip eden kişisin. Arda Koç, Hakan Gün gibiler çok adi insanlar. Melikşah Pektaş'a girmek istemiyorum, kendisi futbol fahişesidir. Neyse, en başa dönelim. Zayatte ve Can'ı istiyordum en başta, baktık Can'ı isteyenler var ve birisi Göztepe. İlişkilerin tam olarak bozulmasını istemediğimiz için teklifimizi Zayatte'a çevirdik, daha sonra Rizespor ve Göztepe'de dahil oldular Zayatte'a. Aynı takımlar, Can transferindede karşı karşıyaydı. Ne oldu bilinmez, daha fazla para vereceği Zayatte'a Rizespor yanaştı, Can'da tek kaldı Göztepe üstelik daha az miktara. İkiside iyi bir şekilde karlı çıktılar. Ve biz ortada kaldık yine... Bugün, yine aynı kişi Arda Koç, resmen fiyat yükseltmeye geldi ve yaptı da. Daha sonra saçma saçma iddialar atıyorlar, örneğin Fotomaç gazetesi! Bu kişiler yine Koç, Gün ve Pektaş üçlüsü. Bunlara hiçbir şey diyemiyorum, ligde hepsinin canını okuyacağız.
Mystique
Editör
Editör
Mystique

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:50

-Hocam sosyal medyada Göztepe kulübüne olan sözlerinizden dolayı Futbol Federasyonu tarafından 3 maç ceza aldınız. Bu cezaya bir itirazda bulunacak mısınız? Ve bu cezayla ilgili neler demek istiyorsunuz?
El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:52

-Ettim, yine ederim. Kimseden korkum yok, itiraz niye edeyim ki? Kimi kime itiraz edeceğim? Cezanın nedeni yine bu kutsal ittifak üçlüsünün oyununu bozmak istediğimden ötürü, diğer teknik adamlarımızdan hiçbir destek alamıyorum, tek başıma uğraşıyorum bu pisliklerle... 3 maç cezalıyım, o maçlarda galibiyet serimizi izleyeceğim yine de..
Mystique
Editör
Editör
Mystique

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 20:59

-Ve evet hocam bu söyleminiz üzerine Adana Demirspor teknik direktörü Alp Atakay, Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Evet arkadaşlar o açıklamayı ekrana getirelim:

Son günlerde transfer çalışmaları nedeniyle çok yoğunduk, gündemdeki konulara çok giremedik. Şu an Eray Ulu'yu canlı yayında izliyorum, yalnız olduğunu düşünüyormuş bu düşüncesini kafasından kaldırsın. Kimin ne oyunlar oynadığını herkes biliyor, bu konuda Eray hocamın yanındayım. Futbol eğlence için yapılan bir etkinlik dışına çıktı artık. İttifaklar, oyunlar...
El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 21:00

Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum, ittifakları bozacağız inşallah!
Mystique
Editör
Editör
Mystique

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 21:10

-Hocam çok net konuştunuz, üstüne söylenecek fazlada bir şey yok. Biz olayı basın yönünden takip edebiliyoruz, olayın içinde olan sizlersiniz. Bu konuyu bir kenara bırakalım. Söylediğiniz gibi ilk yarıyı istediğiniz yerde bitiremediniz. Ligi nerede bitirmeyi hedefliyorsunuz?
El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 21:12

-Hedeflerimizden sapmadık, lider ile puan farkımız olsa da dediğim gibi iyi oynadığımız takdirde 9/9 bile yapabilir bu kadro, tarihe geçeriz. Ligin en iyi kadrosuna sahip olduğumuzu düşünüyorum. Hedefimiz ilk iki sıra.
Mystique
Editör
Editör
Mystique

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 21:13

-Hocam bugün transfer dönemininde hareketli saatler yaşandı ve kulüpler kadrolarına takviyeler yapmaya başladı. Beğendiğiniz transferler var mı? Ve güzel kadro kurdu diyebileceğiniz bir takım oluştu mu?
El Grande
Yönetici
Yönetici
El Grande

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 21:17

-Mütevazı davranamayacağım, en iyi transferleri ve en iyi kadroyu biz kurduk. Diğer ekipler nokta transferler yaptılar, bakıp göreceğiz takımlara nasıl oturacak. Biz ise daha flaş transferler yaptık, üstelik yedek kadromuzu da zenginleştirdik biz bu nedenle günün transfer şampiyonuyuz diye düşünüyorum. Ha şöyle de bir şey var, bu işler transferlerle olmuyor. Gerekli mücadeleyi vereceğiz, hakedenin kazandığı, ittifakların olmadığı güzel bir ikinci devre olması dileğiyle. Kendini satmayan tüm takımlara başarılar!
Mystique
Editör
Editör
Mystique

MesajKonu: Geri: Güntekin Onay'la Birebir (1)   Güntekin Onay'la Birebir (1) EmptyPtsi 17 Haz. 2013, 21:19

-Hocam yayınımıza katıldığınız için teşekkür ediyoruz. Bir sonraki yayınımızda görüşmek üzere, herkese iyi akşamlar.

Güntekin Onay'la Birebir (1)
1 sayfadaki 1 sayfası