EIB RPG® // Role Playing Game
Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Ç.Rizespor) Ayelik11
Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Ç.Rizespor) Ayelik11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB Role Playing Game®

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
EIB'de Dünya Kupası heyecanı başlıyor! --- Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Berk Gördü oldu --- Eskişehirspor Minkara'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Özgür Can'ı getirdi

Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Ç.Rizespor)

YazarMesaj
Mystique
Editör
Editör
Mystique

Rep Sistemi : 0

Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Ç.Rizespor) Empty
MesajKonu: Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Ç.Rizespor)   Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Ç.Rizespor) EmptyPtsi 10 Haz. 2013, 17:54

-Arkadaşlar soruları alayım hızlıca.

Hocam ilk hafta ve beraberlik? Neler düşünüyorsunuz?

-İyi oynadığımız bir mücadele oldu. Özellikle ikinci yarı maça hükmettik fakat ikinci golü bulamadık. Takımın performansından memnunum ama kazanamamanında mazereti olamaz. Eksiklerimizi gördük, artılarımızı gördük. Artık bunları değerlendireceğiz ve daha iyi olacağız. Rakibide tebrik ediyorum, iyi direndiler ve 1 puanı aldılar. Son vuruşlarımızı geliştireceğiz.

Nuhiu sonradan girdi ve golünü attı. İlk 11'de başlasa daha iyi olmaz mıydı?

-Bunun takdirini siz değil ben veririm. Demekki belirli bir sebebi var ki ilk 11'de başlatmadım. Kulübe daha yeni geldi, takıma uyumu açısından ilk 11'de başlatmadık fakat ikinci yarı oyuna aldık ve golünü attı. Nuhiu iyi bir oyuncu, ileriki haftalarda ondan daha fazla yararlanacağız.

Juninho beklenenleri veremedi, Lawal ve Burak ise orta sahada büyük bir uyum içerisindelerdi. Ne düşünüyorsunuz?

-Juninho iyi bir oyuncu. Aslında oyun olarak iyiydi fakat son vuruşlarda sıkıntı yaşadı. İleriki haftalarda daha iyi olacaktır. Lawal ve Burak ise çok iyilerdi dediğiniz gibi. Burak çok sağlam oynadı, Lawal ise yeteneklerini gösterdi. Genel olarak memnun kaldım.

-Başka sorusu olan yoksa herkese iyi akşamlar.

Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Ç.Rizespor)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-Göztepe)
» Alp Atakay Maç Sonu Basın Toplantısı (A.Demirspor-K.Erciyesspor)
» Alp Atakay Maç Öncesi Basın Toplantısı (A.Demirspor-Göztepe)
» Eray Ulu Türkiye Kupası Maç Sonu ( Basın Toplantısı )
» Alp Atakay Türkiye Kupası Öncesi Basın Toplantısı